Spersonalizowane słuchawki

Słuchawki spersonalizowane należą do bardzo drogiej grupy produktów, bardzo wąskiej i raczej mało popularnej. Słuchawki spersonalizowane nie są na co dzień używane w domach czy nawet w pracy, jest to bowiem sprzęt profesjonalny, który zauważyć można np. na koncertach.

Słuchawki tego typu można spotkać u muzyków grających na scenie – mają oni włożone w uszy słuchawki, od których, za małżowiną, do małego pudełka na plecach, prowadzony jest kabel. Każde takie słuchawki wykonywane są na indywidualne zamówienie, co oczywiście wiąże się z ich bardzo wysoką ceną. Nie stać na nie raczej przeciętnego zjadacza chleba, gdyż koszt takiego produktu to kwota zazwyczaj około pięciu tysięcy złotych.

Cena jednak nie bierze się znikąd – produkcja tych słuchawek wymaga bowiem bardzo długiego czasu, spotkań i konsultacji z klientem oraz prób i przymiarek. Cechą tych słuchawek jest to, że pasuję one praktycznie tylko dla jednego typu uszu, zatem nikt inny nie będzie już z nich mógł korzystać. Dzięki takiej personalizacji zapewniają bardzo wysoką jakość dźwięku.

Pod każdym względem wypadają też lepiej od wszystkich innych typów słuchawek.

przesiewacze bębnowe