Zielone koktajle pij na zdrowie

Zielone koktajle przygotowane z warzyw i owoców to prawdziwie naturalne źródło zdrowia. To bomba witamin w najlepszym wydaniu, a zarazem eliksir piękności i dobrego samopoczucia. Warzywno – owocowe koktajle przygotowane z zielonych produktów to optymalna dawka błonnika, żelaza, magnezu, a także witamin A, B, C, E i K.

Zielone koktajle powinny gościć na Twoim stole tak często jak to tylko możliwe. Staraj się wypijać przynajmniej jeden koktajl w tygodniu. Jakie składniki wybrać do przygotowania tego zielonego napoju zdrowia? Wbrew pozorom nie musisz ograniczać się do zaledwie kilku warzyw i owoców.

Masz do wyboru ich całe mnóstwo. Poczynając od ogórków, natki pietruszki, jęczmienia, zielonych kiełków, kiwi, jabłek, melonów, na szpinaku i jarmużu kończąc. Dodatkowo możesz dodać do nich również liście świeżej mięty, sok z cytryny, czy liście eukaliptusa.

Wszystko zależy od Twojej wyobraźni i Twojego smaku: od tego, na co w danej chwili będziesz mieć ochotę. Zielone koktajle wpłyną na odporność Twojego organizmu, dodadzą mu energii, a także uchronią przed infekcjami. Spróbuj, a będziesz chcieć więcej!.

podnośniki działające na podciśnieniu podnośniki podciśnieniowe pod ciśniemiem podnośniki Otwarto nowy serwis HONDA w okolicach Poznania